Uczestnicy

Uczestnicy

Zapraszamy na Festiwal artystów- amatorów z Polski, Białorusi oraz innych sąsiadów zza naszej wschodniej granicy (Ukraina, Litwa, Rosja ) w kategorii wiekowej od 6 do 25 lat oraz w kategorii rodzajowej: choreografia, śpiew, piosenka autorska, wykonanie instrumentalne, własna kompozycja muzyczna, sztuka cyrkowa, rzemiosło artystyczne, moda ekologiczna, teatr mody “Najlepsza kolekcja” i twórczość teatralna.

Śpiew

 Милана Пилипёнок (BY) Studio Wokalne “Арт-Талант” w  Mińsku.

Полина Цирюльникова (BY) Średnia Szkoła №3 w Toloczinie, obwód Witebski.
Dyplom I stopnia w międzynarodowym konkursie, laureat I stopnia w konkursie w Sankt-Petersburgu.

Алиса Довнар (BY) Wzorcowe Studio Wokalne “Микс” w Mińsku.

Анна Баешко (BY) Studio Wokalne “Арт-Талант” w Mińsku.
Laureat I stopnia w Konkursie Pieśni Polskiej im. S. Moniuszki 2018 r. Laureat w innych międzynarodowych konkursach.

Oskar Misiewicz (PL) Katolicka Szkoła Podstawowa w Łapach.
Osiągnięcia: III miejsce w II Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów PolshaPrivet, wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki “Anny German”.

Анфиса Акудович (BY) Mińsk.

Владислава Дубик (BY) Studio Wokalne “Арт-Талант” w  Mińsku.

Maya Zyskowska (PL) Stowarzyszenie Partita w Grajewie.
Laureatka wielu konkursów zarówno regionalnych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych

Gabriela Bernart (PL) Songbird Studio Głosu w Białymstoku.

Aleksandra Zalewska (PL) Songbird Studio Głosu w Białymstoku.

Hubert Rapnicki (PL) Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku.

Kinga Barwicka (PL) Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku.
Uczestniczyła w wielu konkursach, koncertach i festiwalach oraz brała udział w I i II Festiwalu PolshaPrivet.

Zuzanna Dworakowska (PL) IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku.
Laureatka wielu festiwali o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i wojewódzkim.

Iga Pyśkiewicz (PL) Szkoła Podstawowa nr 2 w Puławach.
Finalistka wielu konkursów rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

Валенсия Сивакова (BY) Centrum Edukacyjne “Avanti” w Mohylewie.
Laureat międzynarodowych festiwali i konkursów: “Вясёлы жужа” Białoruś, “Мы вместе” Rosja, “Super Microfon Radia Jard” Polska.

Яна Сипакова (BY) Centrum Edukacyjne “Avanti” w Mohylewie.
Laureat III stopnia: II Narodowy Konkurs Sztuki “Оранжевое настроение”, Międzynarodowy Festiwal-Konkurs Twórczości “Кубок дружбы” Białoruś.

Софья Ракицкая (BY) Państwowe Centrum Edukacji “Mohylewskie Gimnazjum Miejskie nr 1” w Mohylewie. 
Laureat wielu międzynarodowych konkursów i festiwali w Rosji i na Białorusi.

Иван Каравицкий (BY) Państwowe Centrum Edukacji “Mohylewskie Gimnazjum Miejskie nr 1” w Mohylewie.
Laureat wielu międzynarodowych konkursów i festiwali w Rosji i na Białorusi. Laureat I stopnia Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów “PolshaPrivet” 2017 r.

Анастасия Гридюшко (BY) UO “Witebski Państwowy Koledż Kultury i Sztuki” w Witebsku.
Bierze udział w różnych konkursach i festiwalach.

Klaudia Borejko (PL) Łukowski Ośrodek Kultury w Łukowie.
Debiutowała w głównej roli “Alicja w krainie czarów” Teatr Muzyczny Roma Warszawa, dubbinguje bajki Disneya studio SD Warszawa.

Agata Galent (PL) Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach.
Laureatka wielu festiwali międzynarodowych, ogólnopolskich i wojewódzkich.

Roksana Maria Maciejczuk (PL) Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach. 

Aleksandra Pełszyńska (PL) Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach. 

Karol Puziuk (PL) Białystok.

Aleksandra Łuczaj (PL) Zespół Szkół Katolickich im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku.

Каролина Брич (BY) UO “Brzeskie Regionalne Centrum Młodzieżowej Twórczości” w Brześciu.

Julianna Xhaji (PL) Zespół szkół w Choroszczy.

Mateusz Kawalec (PL) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ciechanowcu.

Polski Zespół Ludowy “Wilenka” (LT) Gimnazjum im. Władysława Syrokomli w Wilnie.
Zespół jest pierwszym i najstarszym polskim ludowym zespołem dziecięco-młodzieżowym na Litwie. Uczestniczy w wielu konkursach i festiwalach w Polsce, Norwegii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Białorusi, Łotwie. W 2011 r. zespół został uhonorowany medalem “Zasłużony Dla Kultury Polskiej”.

Grupa Chóralna  Ludowego Zespołu  Pieśni i Tańca ” Прибужье” im. Walentyny Weremejuk (BY) Gimnazjum № 3 Brześć

Choreografia

 

 

Zespół “Иван да Марья” (RU) Żukowska Dziecięca Szkoła Sztuki № 2, obwód Moskiewski, Żukowskij.
Zespół prezentują swój dorobek artystyczny w swoim mieście oraz w Moskwie. Uczestniczyły również w Czechach, Niemczech oraz Francji. Osiągnięcia: laureaci I i II miejsca.

Zespół “Марьянка” (RU) Żukowska Dziecięca Szkoła Sztuki № 2, obwód Moskiewski, Żukowskij.
Zespół prezentują swój dorobek artystyczny w swoim mieście oraz w Moskwie. Uczestniczyły również w Czechach, Niemczech oraz Francji. Osiągnięcia: laureaci I i II miejsca.

Samorządowe Ognisko Baletowe (PL) w Białymstoku.
Grupa reprezentuje SOB na imprezach organizowanych na terenie miasta.

500+ (PL) Studio Tańca OLD SCHOOL w Ełku. 

Zespół “Мишутка” (BY) Stowarzyszenie Twórczości Dziecięcej Tatiany Rodczenkowej, Smorgoń. 

Zespół Pieśni i Tańca “Grajewianie” grupa C (PL) Grajewskie Centrum Kultury w Grajewie.

Wzorcowy Choreograficzny Zespół “Ранак” (BY) Państwowa Instytucja Edukacyjna “Swietłahorska Szkoła Artystyczna Dla Dzieci” w Swietłahorsku.
Dyplomy I, II i III stopnia oraz laureaci wielu międzynarodowych konkursów i festiwali.

Grupa Choreograficzna Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca ” Прибужье” im. Walentyny Weremejuk (BY) Gimnazjum № 3 Brześć

Wzorcowy Ludowy Zespół Tańca ” Журавинка” (BY) Dom Kultury Bielooziorsk
Zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu “Dialog Kultur” w Polsce, Puchar Świata na X Olimpiadzie Świata Ludowego Tańca w Moskwie, zwycięzca konkursu choreograficznego “Sławianski Bazar w Witebsku 2018”

Piosenka autorska

Wiktoria Przęczek (PL) Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej w Olsztynie.
Osiągnięcia: I miejsce w XXII Regionalnym Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Wojskowej w Braniewie, II miejsce na II Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki “Pod Prąd” w Bydgoszczy, nagroda Grand Prix w IV Międzyszkolnym Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej “Srebrny Słowik”.

Алиса Довнар (BY) Wzorcowe Studio Wokalne “Микс” w Mińsku.

Wykonanie instrumentalne

 

Zespół “Sforzato” (PL) Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku.
Zajęli I miejsce na International Music Competition “Grand Prize Virtuoso” w Wiedniu.  

Мария Репецкая и Скибицкая Кристина (BY) GUO Średnia Szkoła №17 Brześć.

Orkiestra Symfoniczna VIGOROSO (PL) Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku. 

Własna kompozycja muzyczna

 

Sztuka cyrkowa

 

 

UO “Witebski Państwowy Koledż Kultury i Sztuki” (BY) w Witebsku.
Uczestniczyli na Festiwalu Słowiański Bazar w Witebsku-2018. 

Rzemiosło artystyczne

 

Agata Daniłowicz (PL) Szkoła Podstawowa nr 1 w Wasilkowie.

Moda ekologiczna

 

 

Teatr mody Najlepsza kolekcja

 –

 

Twórczość teatralna

Ефим Сверепа (BY) UO “Brzeskie Regionalne Centrum Młodzieżowej Twórczości” w Brześciu.

 

Grupa Teatralna “Na skraju” (PL) I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku.

UO “Witebski Państwowy Koledż Kultury i Sztuki” (BY) w Witebsku.
Uczestniczyli na Festiwalu Słowiański Bazar w Witebsku-2018. 

Narodowy Teatr-Studio “Раёк” (BY) UO “Brzeskie Regionalne Centrum Młodzieżowej Twórczości” w Brześciu.
Laureat III Międzynarodowego Festiwalu-Konkursu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości “Дети планеты”.

Share this article
PolshaPrivet © 2018