Wyniki festiwalu

2016

Wyniki Festiwalu 2016

NAGRODY GŁÓWNE

Grand-Prix im. Anny German

WERONIKA OSTROWSKA, Wysokie Mazowieckie

Puchar Burmistrza Miasta Supraśl

ZESPÓŁ TANECZNY SOLNIECZNYJE ŁUCZIKI , I kat.wiekowa, Mińsk

Supraśl - Śpiew estradowy (zespoły, soliści, duety)

CHÓR KANTILENA , Mohylew
ZESPÓŁ WOKALNY MUSIK STARS, Mohylew
SHOW-GRUPA AKWAREL, II kat.wiekowa, Mohylew
PATSIOMKINA VALERYIA
WOŁCZYK ALEKSANDRA
ZYSKOWSKA MAYA
MAGDALENA SIEMASZKO + ANNA BEJDA
DYDYSHKA KATSIARYNA
KAWALEC MATEUSZ
SZKIŁĄDŹ KAROLINA
SHOSTAK YANA
TSUBIKAVA VERANIKA

ART-GRUPA WIASIOŁKA, Mińsk
MAŁE HDK, Hajnowski Dom Kultury
TSURANOVA EVELINA
CITKO WERONIKA
KHAMIANKOVA KIRA
PYSK VALERYIA + ZNACHENOK DOMINIKA
SAROKINA ARYNA
WERDA ADA
CZURO MAŁGORZATA

SHOW-GRUPA AKWAREL, I kat.wiekowa, Mohylew
MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ MUZYCZNY SCOPy, Słonimski Rejonowy Oddział “Związku Polaków na Białorusi”
ANNA BEJDA
SENKEVICH KSENIA
BARWICKA KINGA
ZUZANNA I GABRIELA SNARSKIE
GINSZT WANDA
CHAMRUK MARYIA
DRUŻBA KATARZYNA
WAWRESZUK JULITA

FILIPOVICH NASTASSIA
SANDALIUK JULIYA
LUSHCHYTSKAYA SOFYA
ZAJKOWSKA KORNELIA
DANIŁOWICZ AGATA
BOROWIK JULIA
CHAMRUK DARYA
LEONIUK ALEKSANDRA
OSTROWSKA IGA
STATKOUSKAYA ANHELINA
POWICHROWSKA NATALIA
GILEJKO DARIA
RAPNICKI HUBERT
SAWICKA MARIA
KUC NATALIA
SZTYLER DOROTA
DALID KRYSTSINA
KARCZEWSKA IZABELA
ZALEWSKA ALEKSANDRA
BERTASH ANTON
KANTAUTAS LIZAVETA
SZAFARSKA MAGDALENA
ŚWIDERSKA SYLWIA

BIAŁYSTOK - CHOREOGRAFIA oraz ŚPIEW LUDOWY

ZESPÓŁ TANECZNY SOLNIECZNYJE ŁUCZIKI , I kat.wiekowa, Mińsk
ZESPÓŁ TAŃCA ESTRADOWO-SPORTOWEGO MIECZTA, I kat.wiekowa , Bobrujsk
ZESPÓŁ TANECZNY AKWAREL, I kat.wiekowa, Mińsk
K1.I B DZIAŁU MŁODZIEŻOWEGO, Samorządowe Ognisko Baletowe w Białymstoku
ZESPÓŁ TANECZNY SOLNIECZNYJE ŁUCZIKI, II kat.wiekowa, Mińsk
ZESPÓŁ STUDIA TAŃCA TOWARZYSKIEGO KASKAD , Mołodeczno
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA GRAJEWIANIE, GRUPA “B1”, Grajewskie Centrum Kultury
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA GRAJEWIANIE, GRUPA “A” , Grajewskie Centrum Kultury
STRAZDYN DARYA
PANTSIALEYEVA DAMINIKA
ZESPÓŁ POLSKIEJ PIOSENKI PŁOMIEŃ, Mińsk
FILIPOVICH NASTASSIA

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO JUNONA, Mińsk
K1.II D DZIAŁU MŁODZIEŻOWEGO, Samorządowe Ognisko Baletowe w Białymstoku
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA GRAJEWIANIE, GRUPA “B2”, Grajewskie Centrum Kultury
ZESPÓŁ TANECZNY PODLASKIE PROMYKI, Zespół Szkół Sportowych, Supraśl
ZESPÓŁ TAŃCA ESTRADOWO-SPORTOWEGO MIECZTA, II kat.wiekowa , Bobrujsk
ZESPÓŁ TANECZNY PRZY CHOREOGRAFICZNYM GIMNAZJUM – COLLEGE, II kat.wiekowa, Mińsk
YESIPAVA LIZAVETA
ZESPÓŁ MUZYKI LUDOWEJ MEDUNICA , Mińsk
NICHYPAROVICH MILANA

ZESPÓŁ TAŃCA ESTRADOWO-SPORTOWEGO MIECZTA , I kat.wiekowa , Bobrujsk
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA GRAJEWIANIE , GRUPA “C”, Grajewskie Centrum Kultury
STUDIO TAŃCA NOWOCZESNEGO PARALLELI, Witebsk
ZESPÓŁ TANECZNY SOLNIECZNYJE ŁUCZIKI, II kat.wiekowa, Mińsk
LAHUN DARYA
ART-GRUPA WIASIOŁKA , Mińsk
HALAVAROVA BOZHENA

STUDIO TAŃCA NOWOCZESNEGO PARALLELI , Witebsk
ZESPÓŁ TANECZNY PRZY CHOREOGRAFICZNYM GIMNAZJUM – COLLEGE, II kat.wiekowa, Mińsk
ZESPÓŁ TANECZNY AKWAREL, II kat.wiekowa, Mińsk
DUET – LAHOIKA KARYNA + SEVERYNA DZIYANA
TSYMBALAVA VALERYIA
YESIPAVA LIZAVETA
MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA ROZRYWKOWA, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ALIAKSANDR SHVAJDZIUK
VARASHKOVA ANASTASIYA
LUSHCHYTSKAYA SOFYA
KUZNUATSOVA APALINARYIA
TSURANOVA EVELINA
SANDALIUK JULIYA

Share this article
PolshaPrivet © 2018