WYNIKI

FESTIWALU 2017

WYNIKI FESTIWALU 2017

NAGRODA GŁÓWNA

GRAND PRIX IM. ANNY GERMAN

KAROLINA SZKIŁĄDŹ, Polska

śpiew estradowy, III kategoria wiekowa (14-17 lat)

 

BIAŁYSTOK-ŚPIEW ESTRADOWY I LUDOWY

ŚPIEW ESTRADOWY:
DUBOWSKAJA WERONIKA, Białoruś

КARAWICKIJ IWAN, Białoruś

MUSZYŃSKA ALEKSANDRA, Polska

DARGIEWICZ GABRIELA, Polska

BOREJKO KLAUDIA, Polska

KAWALEC MATEUSZ, Polska

ŚPIEW ESTRADOWY:
WZORCOWY WOKALNY ZESPÓŁ “PESENKA”, młodszy zestaw koncertowy, Białoruś

WZORCOWY WOKALNY ZESPÓŁ “PESENKA”, średni zestaw koncertowy, Białoruś

WZORCOWY WOKALNY ZESPÓŁ “PESENKA”, starszy zestaw koncertowy, Białoruś

OLGA SZLESIŃSKA, Polska

NIEŻELSKAJA WALERIA, Białoruś

WĄDOŁOWSKA NIKOLA, Polska

KUZYKA JULIA, Polska

KRUSZEWSKA ALEKSANDRA WERONIKA, Polska

ŚPIEW LUDOWY:
ZUZANNA DWORAKOWSKA, Polska

ŚPIEW ESTRADOWY:
NIEŻELSKAJA WALERIA i BONDARŻEWSKAJA KSENIA, Białoruś

NIECZAJEW RICZARD, Białoruś

МARCZENKO KRISTINA, Białoruś

BARWICKA KINGA, Polska

SZEWIEL ANNA, Białoruś

MISIEWICZ OSKAR, Polska

ALENSKAJA ARINA, Białoruś

HATKO MILANA, Białoruś

BIAŁYSTOK-CHOREOGRAFIA

TANIEC LUDOWY:
WZORCOWY ZESPÓŁ CHOREOGRAFICZNY “RANAK”, Białoruś
II kategoria wiekowa

WZORCOWY ZESPÓŁ CHOREOGRAFICZNY “RANAK”, Białoruś
III kategoria wiekowa

TANIEC NOWOCZESNY:
DIANA CZERNIAWSKAJA, Białoruś

WZORCOWE DZIECIĘCE STUDIO “KLIAKSY”, Białoruś

WZORCOWY CHOREOGRAFICZNY TEATR-STUDIO XXI WIEK, Rosja

SAMORZĄDOWE OGNISKO BALETOWE W BIAŁYMSTOKU KL. IV A MŁODZIEŻOWA, Polska

TANIEC LUDOWY:
WZORCOWY CHOREOGRAFICZNY TEATR-STUDIO XXI WIEK, Rosja

ANGELIKA NIKOŁAJUK I JANUSZ NIEWIAROWSKI, Polska

TANIEC NOWOCZESNY:
DANCE GIRLS, Polska

SAMORZĄDOWE OGNISKO BALETOWE W BIAŁYMSTOKU KL. IV C MŁODZIEŻOWA “PŁOMYKI”, Polska

LOLLIPOP, Polska

BIAŁYSTOK-RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE

KORNIEJEWA SOFIA, Białoruś

SAJKO JULIA, Białoruś

GROMYKO ELINA, Białoruś

HRISTINCZENKO ULIANA, Białoruś

REMEJKO EKATERINA, Białoruś

KASKO ANNA, Białoruś

ZARUBA WIKTORIA, Białoruś

ALEKSANDRA JANKOWSKA, Polska

JULIA WRÓBLEWSKA, Polska

WERONIKA CHOJNOWSKA, Polska

LAPIEKO KAROLINA, Białoruś

ZAREMBA ALEKSANDRA, Białoruś

MICHEDENKO ALEKSANDRA, Białoruś

BOGDAN EKATERIAN, Białoruś

МOROZOWA KRISTINA, Białoruś

FARADŻEWA ELNARA, Białoruś

SZULGA SAFINA, Białoruś

CHOLODOWICZ WALERIA, Białoruś

KOJDA ULIANA, Białoruś

WARAKULINA DARIA, Białoruś

ROSCZANSKAJA KSENIA, Białoruś

DOLMAT ARSENIJ, Białoruś

KOMAROWSKAJA KARINA, Białoruś

LIETUN EKATERINA, Białoruś

JACEWICZ WIKTORIA, Białoruś

PISKUN JANA, Białoruś

PRIMACZONOK ELENA, Białoruś

WIEŻNOWIEC ANŻELIKA, Białoruś

KINGA BUDZISZ, Polska

Share this article
PolshaPrivet © 2018