WYNIKI

FESTIWALU 2018

WYNIKI FESTIWALU 2018

NAGRODY GŁÓWNE

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU

POLSKI ZESPÓŁ LUDOWY “WILENKA”, WILNO, LITWA 

śpiew ludowy zespoły, kategoria wiekowa (10-12 lat)

PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SUPRAŚLA

“WITEBSKI PAŃSTWOWY KOLEDŻ KULTURY I SZTUKI”, WITEBSK, BIAŁORUŚ 

twórczość teatralna, kategoria wiekowa (15-18 lat) i sztuka cyrkowa, kategoria wiekowa (17-19 lat) 

GRAND PRIX IM. ANNY GERMAN

IWAN KARAWICKIJ, MOHYLEW, BIAŁORUŚ

śpiew estradowy soliści, kategoria wiekowa (13-15 lat)

 

WYKONANIE INSTRUMENTALNE

Zespół „SFORZATO”, Tymbark, Polska
Orkiestra „VIGOROSO”, Tymbark, Polska 

Maria Repeckaja i Kristina Skibickaja, Brześć, Białoruś

TWÓRCZOŚĆ TEATRALNA I SZTUKA CYRKOWA

Witebski Państwowy Koledż Kultury i Sztuki”, Witebsk, Białoruś

Narodowy teatr-studio „Raiok”, Brześć, Białoruś
Grupa Teatralna „Na skraju”, Białystok, Polska

Iefim Swieriepa, Brześć, Białoruś

ŚPIEW

Maya Zyskowska, Grajewo, Polska
Agata Galent, Łapy, Polska
Aleksandra Pełszyńska, Suwałki, Polska

Kinga Barwicka, Białystok, Polska
Sofia Rakickaja, Mohylew, Białoruś
Jana Sipakowa, Mohylew, Białoruś
Mateusz Kawalec, Ciechanowiec, Polska
Zuzanna Dworakowska, Białystok, Polska
Klaudia Borejko, Łuków, Polska

Polina Ciriulnikowa, Tołoczin, Białoruś
Milana Pilipionok, Mińsk, Białoruś
Anfisa Akudowicz, Mińsk, Białoruś
Karolina Bricz, Brześć, Białoruś
Karol Puziuk Białystok, Polska
Alisa Downar, Mińsk, Białoruś
Oskar Misiewicz, Łapy, Polska
Walensija Siwakowa, Mohylew, Białoruś
Julianna Xhaji, Choroszcz, Polska
Aleksandra Łuczaj, Białystok, Polska
Anna Bajeszko, Mińsk, Białoruś
Gabriela Bernart, Białystok, Polska
Aleksandra Zalewska, Białystok, Polska
Hubert Rapnicki, Białystok, Polska
Iga Pyśkiewicz, Puławy, Polska
Grupa Chóralna Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Pribużje” im. Walentyny Weremejuk, Brześć, Białoruś
Anastasija Gridiuszko, Witebsk, Białoruś
Roksana Maria Maciejczuk, Suwałki, Polska

PIOSENKA AUTORSKA

Alisa Downar, Mińsk, Białoruś
Wiktoria Przęczek, Olsztyn, Polska

CHOREOGRAFIA

„Iwan da Maria”, Żukowskij, Rosja
Marianka, Żukowskij, Rosja
Wzorcowy Ludowy Zespół Tańca „Żurawinka, Bielooziorsk, Białoruś

Wzorcowy Ludowy Zespół Tańca „Żurawinka, Bielooziorsk, Białoruś
Grupa Choreograficzna Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Pribużje” im. Walentyny Weremejuk, Brześć, Białoruś

Zespół Pieśni i Tańca „Grajewianie”grupa C, Grajewo, Polska
Wzorcowy choreograficzny zespół „Ranak”, Swietłahorsk, Białoruś
„Miszutka”, Smorgonie, Białoruś
Samorządowe Ognisko Baletowe Białystok, Polska

RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE

Agata Daniłowicz, Wasilków, Polska

Share this article
PolshaPrivet © 2018