KOLEJNOŚĆ

WYSTĘPÓW

BIAŁYSTOK, UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU, UL. ŚWIERKOWA 20, BUDYNEK C, AULA WIDOWISKOWA

8:00-11:00   PRZESŁUCHANIA: KATEGORIA CHOREOGRAFIA

 

  1. Pokazowy choreograficzny Teatr- Studio XXI wiek – “РУССКИЙ СУВЕНИР”, ROSJA
  2. Pokazowy zespół choreograficzny “Ranak” – “СТРЫКАЧОК”, BIAŁORUŚ
  3. Angelika Nikołajuk i Janusz Niewiarowski – “DZIWNY TEN ŚWIAT”
  4. Pokazowy choreograficzny Teatr- Studio XXI wiek – “БАБУШКИНЫ КУКЛЫ”, ROSJA
  5. Pokazowy zespół choreograficzny “Ranak” – “ТАУКАЧЫКI”, BIAŁORUŚ
  6. Czerniawskaja Diana – “WALK IT OUT”, BIAŁORUŚ
  7. Dziecięce pokazowe studio “Kliaksy” – “МОДНАЯ ИГРУШКА”, BIAŁORUŚ
  8. Pokazowy choreograficzny Teatr- Studio XXI wiek – “У РЕКИ, У РЕЧЕНЬКИ”, ROSJA
  9. Dance Girls – “MIX UTWORÓW”, POLSKA
  10. Dziecięce pokazowe studio “Kliaksy” – “ВОТ ТАКАЯ-Я!”, BIAŁORUŚ
  11. Pokazowy choreograficzny Teatr- Studio XXI wiek – “ПУТЕШЕСТВИЕ”, ROSJA
  12. Samorządowe Ognisko Baletowe w Białymstoku Kl. IV C Młodzieżowa “Płomyki” – “OGNISTY PODMUCH”, POLSKA
  13. Dziecięce pokazowe studio “Kliaksy” – “SPLASH”, BIAŁORUŚ
  14. Lollipop -“BOLLYWOOD”, POLSKA
  15. Samorządowe Ognisko Baletowe w Białymstoku Kl. IV А Młodzieżowa – “WALC”, POLSKA
  16. Dziecięce pokazowe studio “Kliaksy” – “ПРИВИДЕНИЯ”, BIAŁORUŚ

BIAŁYSTOK, UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU, UL. ŚWIERKOWA 20, BUDYNEK C, AULA WIDOWISKOWA

11:00-16:00   PRZESŁUCHANIA: KATEGORIA ŚPIEW

 

  1. Wokalny zespół “Piesenka” – “ПЕСЕНКА ДРУЗЕЙ”, BIAŁORUŚ
  2. Dworakowska Zuzanna – “WALCZYK PODLASKI”, POLSKA
  3. Wokalny zespół “Piesenka” – “БЕЛОРУССКОЕ ПОПУРРИ”, BIAŁORUŚ
  4. Niżelskaja Waleria i Bondarżewskaja Ksenia – “ПЕСНЯ О ПТИЦАХ”, BIAŁORUŚ
  5. Maja Guzowska i Oliwia Magdalena Ignatowska – “CZAS NAS UCZY POGODY”, POLSKA
  6. Wokalny zespół “Piesenka” – “MIDNIGHT SPECIAL”, BIAŁORUŚ
  7. Hatko Milana – “ПЕСНЯ АССОЛЬ”, BIAŁORUŚ
  8. Sziczko Daria – “ГОСПОДА, КУПИТЕ ЗОНТИК”, BIAŁORUŚ
  9. Olga Szlesińska – “PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK”, POLSKA
  10. Sienkiewicz Natalia Anna – “KOCI WESOŁY ŚWIAT”, POLSKA
  11. Gryc Natalia – “BO ŚWIAT TO MY”, POLSKA
  12. Dubowskaja Weronika – “НАРИСОВАТЬ МЕЧТУ”, BIAŁORUŚ
  13. Nieczajew Riczard – “ЛЕНИНГРАДСКИЙ РОК-Н-РОЛЛ”, BIAŁORUŚ
  14. Marczenko Kristina – “ДЖАЗ ДЛЯ ВАС”, BIAŁORUŚ
  15. Protko Daria – “В ДЕРЕВНЕ ЕЖИКИ”, BIAŁORUŚ
  16. Baczilo Eugenia – “ОГЛЯНИСЬ ВОКРУГ”, BIAŁORUŚ
  17. Korolec Sofia – “ЧЫСТА ЯК СЛЯЗА”, BIAŁORUŚ
  18. Timofijewicz Anastasia – “МЕЧТА”, BIAŁORUŚ
  19. Nieżelskaja Waleria – “АРИЯ МИНЫ”, BIAŁORUŚ
  20. Polibina Waleria – “ПАРУС МЕЧТЫ”, BIAŁORUŚ
  21. Daszkiewicz Roman – “ОСТРОВ НЕВЕЗЕНИЯ”, BIAŁORUŚ
  22. Wądołowska Nikola – “TAŃCZĄCE EURYDYKI”, POLSKA
  23. Galent Agata – “SZYBA”, POLSKA
  24. Ryś Wiktoria – “BYŁAM RÓŻĄ”, POLSKA
  25. Czernogalowa Eugenia – “MALADE”, BIAŁORUŚ
  26. Karawickij Iwan – “Я ПАДАЮ В НЕБО”, BIAŁORUŚ
  27. Gonczarowa Ekaterina – “МАМА”, BIAŁORUŚ
  28. Golian Maciej – “KIEDYŚ”, POLSKA
  29. Borowik Julia – “I HAVE NOTHING”, POLSKA
  30. Markowska Maja – “POMIDORY”, POLSKA
  31. Barwicka Kinga – “PŁACZE MOJE SERCE”, POLSKA
  32. Bejda Anna – “LITTLE DO YOU KNOW”, POLSKA
  33. Daniłowicz Agata – “KOLOROWY WIATR”, POLSKA
  34. Priażennik Anastasia – “ROLLING IN THE DEEP”, BIAŁORUŚ
  35. Logowskij Wiaczeslaw – “СПИТ АНГЕЛ”, BIAŁORUŚ
  36. Naumenko Elizawieta – “НАВСТРЕЧУ ВЕТРУ”, BIAŁORUŚ
  37. Szewieł Anna – “БЕЛЫЕ АНГЕЛЫ”, BIAŁORUŚ
  38. Witkowskaja Ksenia – “HOW FAR I’LL GO”, BIAŁORUŚ
  39. Misiewicz Oskar – “CAN’T STOP THE FELLING!”, POLSKA
  40. Radoman Olga – “FIND YOU”, BIAŁORUŚ
  41. Legańkowa Julia – “ВЕЧНАЯ ЛЮБОВЬ”, BIAŁORUŚ
  42. Krepsztul Adrianna – “NA BRZOZOWEJ KORZE”, POLSKA
  43. Muszyńska Aleksandra – “NA BRZOZOWEJ KORZE”, POLSKA
  44. Dargiewicz Gabriela – “REBEKA”, POLSKA
  45. Kuzyka Julia – “CYRK NOCĄ”, POLSKA
  46. Alenskaja Arina – “JE VALIX”, BIAŁORUŚ
  47. Bondarżewskaja Ksenia – “ЛЕБЕДИНАЯ ВЕРНОСТЬ”, BIAŁORUŚ
  48. Borejko Klaudia – “PRZEZ CIERNIE DO NIEBA”, POLSKA
  49. Maciejczuk Roksana – “TAŃCZĄCE EURYDYKI”, POLSKA
  50. Jabłońska Gabriela – “TEN ZA ŁUKIEM RZEKI ŚWIAT”, POLSKA
  51. Ignatowska Magdalena Ignatowska – “ALL OF ME”, POLSKA
  52. Guzowska Maja– “NOBODY’S PERFECT”, POLSKA
  53. Kawalec Mateusz – “MOJA MIŁOŚĆ NAJWIĘKSZA”, POLSKA
  54. Christine Kelly– “BUST YOUR WINDOWS”, POLSKA
  55. Szkiłądź Karolina – “SAY SOMETHING”, POLSKA
  56. Kruszewska Aleksandra Weronika – “NIE ŻAŁUJĘ”, POLSKA
  57. Wojtkielewicz Kamila – “RISE LIKA A PHOENIX”, POLSKA
  58. Sylwia Świderska – “NIECH ŻYJE BAL”, POLSKA
PolshaPrivet © 2018