Polski

Jazyk

Polski Jazyk- to współczesna metodyka zdalnego nauczania języka polskiego

Fundacja OKNO NA WSHÓD prowadzi pierwszą na rynku bezpłatną platformę e-learningową www.polskijazyk.pl, umożliwiającą osobom rosyjsko i ukraińskojęzycznym naukę języka polskiego na poziomach od A1 do B1. Każdego miesiąca z platformy korzysta kila tysięcy osób z Europy Wschodniej. W roku 2015 Fundacja uruchomiła pierwszą bezpłatną platformę e-learningową umożliwiającą naukę języka polskiego na poziomach od A1 do B2 przez osoby rosyjsko i ukraińskojęzyczne – www.polskijazyk.pl.

Platforma www.polskijazyk.pl oferuje bezpłatną naukę języka polskiego w czasie rzeczywistym od poziomu A1 do poziomu B1. Ta platforma uwzględnia wymagania egzaminu certyfikacyjnego dla obcokrajowców. By ułatwić naukę języka polskiego zastosowano zostało wiele nowoczesnych technik oraz metod nauczania zdalnego.

Oprócz nauki języka polskiego uczestnik będzie miał okazję zapoznać się z historią i kulturą współczesnej Polski. Można też poznać tożsamość najsłynniejszych Polaków.

Platforma powstała dzięki projektu “Ucz się Polskiego, dowiedz się o Polsce”. Celem projektu jest promowanie studiowania języka polskiego poprzez stworzenie zintegrowanej i bezpłatnej platformy do zdalnego nauczania języka polskiego. Platforma skierowanej jest do młodych rosyjskojęzycznych ludzi z Białorusi, Ukrainy i Rosji. Platforma została stworzona dla promowania Polski i języka polskiego jako atrakcyjnego, łatwego do nauczenia języka.

Projekt został współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu “Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2015”.

PolshaPrivet © 2019